į pradžią turinys susisiekite  
Žolių sėklos NutriFiber

Naujoji žolės technologija.

 

NutriFibre yra naujoji žolės technologija silosui. NutriFibre pagrindas yra švelnialapis aukštaūgis eraičinas, vystomas remiantis Royal Barenbrug grupės tarptautine veisimo programa "Žolė aukšto produktyvumo melžiamoms karvėms". NutriFibre technologija pasižymi mineralų efektyvumu, aukšta baltymų gamyba, virškinamumu, efektyvia lasteliena praturtintomis augalo stiebo sienelėmis ir įšsišakojimo intensyvumu. Ryšys tarp šių individualių savybių turi bendrą stiprinantį efektą, kurio rezultatas yra ypač aukštos kokybės silosas. Tai duoda didesnę specifinės kombinacijos vertę, negu jos atskiros dalys. Naujoji žolės technologija, paremta švelnialapiu aųukštaūgiu eraičinu, yra išsamiai išbandoma įvairiose sąlygose, dirvožemio tipuose ir skirtingose fermų valdymo sistemose.

 

NutriFibre yra žolė su stipria ir įspūdinga šaknų sistema bei maistingais, baltymais praturtintais lapais.

 

NurtiFibre yra:

 

  • Aukšto derlingumo žolė, nes Nutrifibre duoda didelius derlius ir yra turtingas baltymais.

            NutriFibre užtikrina baltymų ir energijos kiekį iš hektaro, palyginus su visomis kitomis žolės rūšimis. Štai kodėl NutriFibre  suteikia ūkininkams galimybę sutaupyti perkant pašarų koncentratus ir taip sumažinti pieno gamybos sąnaudas. 20% NutriFibre žolės siloso sudėtyje yra lygu vienam kilogramui kvietinių šiaudų racione.

  • Sausrai atspari žolė, nes Nutrifibre giliai įsišaknyja.

             Švelnialapis aukštaūgis eraičinas toleruoja ilgus sausros laikotarpius. Per sausus laikotarpius, žolė sugeba įsisavinti vandens iš gilesnių dirvožemio sluoksnių. 47% gausesnis derlius per sausros metą. Papildomas privalumas yra tas, kad sausra neleis užaugti piktžolėms.

  • Efektuvių maistinių medžiagų žolė, nes Nutrifibre naudoja mineralus iš gylesnių dirvožemio sluoksnių.

              NutriFibre efektyvių maistinių medžiagų naudojimas sumažina išplovimą ir leidžia pasiekti apatiniame dirvožemio sluoksnyje esančius išplautus mineralus. NutriFibre optimaliai įsisavina trąšas, pieno ūkiai gauna didesnį derlių su tokiu pat kiekiu trąšų.

  • Efektyvios lastelienos, nes Nutrifibre aprupina efektyvia ląsteliena.

              Efektyvios ląstelienos turintys NutriFibre lapai stimuliuoja karvių atrajojimo aktyvumą. Atrajojimas būtinas sveikam skrandžio darbui, tai svarbu pieno kiekiui ir kokybei.

 

Kada sėti.

              NutriFibre yra svarbu pasėti tinkamu metu, tai turi didelės įtakos rezultatams per pirmus metus. Sėjos metu dirvožemio temperatūra turėtu būti 10-12C. NutriFibre patartina sėti nuo kovo 1-os iki rugsėjo 15-os. Optimalūs rezultatai reikalauja tinkamo dirvožemio paruošimo, rekomenduojama sėjos norma 45-50 kilogramų sėklos hektarui.

 

Žolės sėklų mišiniai su NutriFibre aprūpina šiandieninius ūkininkus turtingu ląsteliena pašaru. Nutrifibre technologija siūlo ūkininkams sprendimą jų fermų valdymem, kuomet reikai atsižvelgti į daugelį skirtingų sąlygų. Tai lėmė daugelio Europos ūkininkų pasirinkima Nutrifibre technologiją.