į pradžią turinys susisiekite  
EM augalininkystei » EM-5

EM-5

Lankstinukas

 

EM-5 yra mikrobiologinis preparatas, naudojamas augalų imuniteto stiprinimui ir kenkėjų atbaidymui. Jame yra ypatingai efektyvi EM mikroorganizmų kompozicija, palaikantys natūralius augalų apsaugos mechanizmus, o fermentuoti augalų ekstraktai dar labiau padidina jų efektyvumą ir pasiruošimą kenkėjų atsparumui.

 

EM-5 nėra biocidinis preparatas. Jo veikimas grindžiamas gerųjų mikroorganizmų veikimų nepaliekant terpės patogeniniams mikroorganizmams. Taip pat preparatas stiprina augalų mitybą ir natūralų atsparumą. Natūralūs ekstraktai suteikia papildomus elementus aliciną ir kapsaiciną.

Produktas rekomenduojamas naudoti kaip prevencinė priemonė augalų imuniteto stiprinimui kol patogenai nėra pažengę, naudojimas kartu su augalų apsaugos produktais neįmanomas.

 

Naudojimas:

Daržui-sodui

Purškiama 1 proc. tirpalu (1 : 100 ), pvz. 10 ml preparato ir 1 litrui vandens

Laistymas 0,5 proc. tirpalo (1:200), pvz. 5 ml preparato ir 1 litras vandens.

 

Pasėliams

Purškimas nuo 2 L iki 5 L EM-5 preparato kartu su 400 litrų vandens 1 ha.

Laistymas 0,5 proc. tirpalu laistyti tiesiai į augalo šaknų zoną.

Purškimas gali būti kartojamas kas 7 dienas.

 

Sudėtis

Vanduo, cukranendrių melasa, EM efektyvūs mikroorganizmai, (pieno rūgšties, fotosintezės, mielių bakterijos, aktinomicetai), EMX GOLD antioksidantai, česnakas, čili pipiras, obuolių actas, alkoholis. Be genetiškai modifikuotų organizmų (GMO).

 

Įspėjimai

Tai nėra biocidinis preparatas. Jo veikimas atbaidyti kenkėjus ir sustiprinti natūralius augalų apsauginius mechanizmus.

Baltas mielių sluoksnis ant preparato paviršiaus yra natūralus reiškinys ir nesumažina preparato kokybės. Prieš naudojimą sumaišykite pakuotės turinį.

 

Biologinių preparatų naudojimas yra rekomenduojamas integruotos augalų apsaugos metodas.

 

Pastabos:

Nenaudokite preparato kartu su herbicidais ir fungicidais.

Preparatą galima maišyti su kitais EM Naturalnie Actywny ir EM Multi Grower, taip pat su lapinėmis trąšomis, amino rūgštimis ir humuso rūgštimis.

 

EM  produktai yra saugus žmonėms, gyvūnams ir aplinkai. 

 

Biologinių preparatų naudojimas augalų sveikatos bei imuniteto stiprinimui yra rekomenduojamas integruotos augalų apsaugos metodas.