į pradžią turinys susisiekite  
EM Produktai

EM BOKASHI PROBIOTYK - siloso priedas. Tai mikroorganizmų kompleksas skirtas karvių ir veršialių nuo savaitės virškinamojo trakto miklofloros gerinimui. Padidina pašarų naudojimo efektivumą, šerdami įprastu racionu, jus gaunate daugiau pieno, mažina veršelių viduriavimą, stiprina gyvulių imuninę sistemą. Lengvas naudojimas maišant su pašarais.

 

Supakuota po 10 kg

plačiau

Kaina: 25.00 EUR
Kiekis
 

EM CARBON BOKASHI siloso priedas su veiksmingais Mikroorganizmais EM® ir natūraliais mikotoksinų adsorbentais.

EM CARBON BOKASHI naudojamas kaip pašarų papildas gyvuliams šerti. Produktas yra skirtas pašarų detoksikacijai, šalina toksinus iš virškinamojo trakto ir tuo pačiu metu stimuliuoja virškinimą ir apsaugo gyvūnų kepenis.

 

 

Pakuotėje po: 10 kg.

plačiau

Kaina: - EUR
Kiekis
 

EM-Ogrod - Tai natūrali priemonė gerinanti dirvožemį, skatinanti augalų augimą. priemonė skirta sodo priežiūros darbams, taip pat virtuvės atliekų kompostavimui.

plačiau

Kaina: 9.25 EUR
Kiekis
 

EM-Ogrod - Tai natūrali priemonė skirta jūsų sodui, juri gerina dirvožemį, skatina augalų augimą. Priemonė skirta sodo priežiūros darbams, taip pat virtuvės atliekų kompostavimui.

plačiau

Kaina: 32.00 EUR
Kiekis
 

EM-Ogrod - Tai natūrali priemonė skirta jūsų sodui, kuri gerina dirvožemį, skatina augalų augimą. Priemonė skirta sodo priežiūros darbams, taip pat virtuvės atliekų kompostavimui.

plačiau

Kaina: 121.00 EUR
Kiekis
 

EM ZAKISZACZ –siloso inokuliantas. Šis preparatas skirtas silosavimui ir pašarų konservavimui, preparatas turi veiksmingų Mikroorganizmų EM®.

EM ZAKISZACZ turi gyvų, aktyvių vyraujančių mikroorganizmų kultūrų, kurios prisideda prie žalios masės fermentacijos ir konservavimo, kad būtų gautas geros kokybės silosas.

Preparatas yra paruoštas naudojimui. Naudojama 25% - 60% nuo sausos medžiagos. Mikroorganizmų atliekančių fermentaciją 1 g masės skirtai silosavimui 50 000 000 vnt.

 

Pakuotojė: 20 L ; 1000 L

plačiau

Kaina: - EUR
Kiekis
 

EM Bokashi Starter compostowy “ yra modernus, aukštos kokybės organinis preparatas, turintis „Efektivių mikroorganizmų®“, skirtų dirvožemiui regeneruoti ir aukštos kokybės kompostui gaminti.

plačiau

Kaina: 6.60 EUR
Kiekis
 
<<  ankstesnis  1   2