į pradžią turinys susisiekite  
Laižalai galvijams Schaumann

Papildomas siloso aerobinis stabilumas, (stabdoma antrinė - nepageidautina siloso fermentacija, papildomas pašarų ir energijos sunaudojimas). Ketozės profilaktika. Skrandije mažesnis PH ir rūgščių kaupimasis. Didelis L.Buchneri bakterijų kiekis apsaugo nuo kaitimo ir pagerina aerobinį stabilumą.

plačiau

Kaina: - EUR
Kiekis
 

RINDAVITAL ENERGITRUNK, energetinis produktas karvėms ir telyčioms, aprūpinantis skysčiais ir elektrolitais iš karto po apsiveršiavimo. 

plačiau

Kaina: - EUR
Kiekis
 

Mikroelementai buvo išrasti bendradarbiaujant su Clausthal Universitetu. Šiam kompleksuisukurti buvo panaudotostik pačios aukšiausios kokybės medžiagos.

plačiau

Kaina: - EUR
Kiekis
 

RINDAVIT PRE-LICK ATG turi būti duodamas užtrūkusioms karvėms, visu užtrūkimo laikotarpiu. Dėl didesnio vitamino D3 ir mikroelementų kiekio lyginant su pašarais, šio laižalo dienos norma turi sudaryti iki 1,25% dienos raciono.

plačiau

Kaina: - EUR
Kiekis
 

RINDAMIN JUNIOR LICK ATG, puikus laižalas veršeliams, optimalus visų svarbiausių mineralų kiekis, organiškai sujungti mikroelementai (Aminotrace)(varis ir cinkas) B grupės vitaminai didžiojo prieskrandžio vystymuisi.

plačiau

Kaina: - EUR
Kiekis
 

DETAMIN MINERAL LICK PLUS - EKOloginis mineralinis papildas karvėms ir veršeliams.

Dėl didelės mikroelementų koncentracijos, šio papildo turi būti šeriama iki 1,25% per dieną. 

Pagaminta remiantis ekologinės gamybos reglamentais (EC) Nr834/2007 ir (EC) 889/2008 AT-BIO-301

plačiau

Kaina: - EUR
Kiekis
 

Puikus laižalas avims ir ožkoms, optimalus visų svarbiausių mineralųkiekis, organiškai sujungti mikroelementai (Aminotrace)(varis,cinkas,manganas), vitaminai A,D ir E užtikrinantys geriausią augimą ir stabilią imuninę sistemą.

plačiau

Kaina: - EUR
Kiekis