į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
Biologinės trąšos su mikroorganizmais. Dviguba nauda dirvožemiui ir augalui.

Viena iš svarbiausių vaidmenų, aprūpiannt augalą maistinėmis medžiagomis bei energija, atlieka fulvo ir huminės rūgštys, kuriso lengvai patenka į augalą ne tik pro žioteles, bet ir pusiau pralaidžias ląstelių sienelių membranas. Praturtintas mikro ir makro elemtais, Biohumate preparatas puikus augimo stimuliantas, apsaugo augalus nuo streso, karščio, šalčio, vandens trūkumo ar lygos metu.

plačiau
 
Nors atliekama daugybė mokslinių tyrimų apie dirvos sluoksnį, po kojomis žinoma kur kas mažiau nei apie kosmosą

Kiekvienas investuotojas gerai žino kur jam reikia investuoti lėšas, kad jos neštu ilgalaikį pelną.

Kiekvienas ūkininkas stengiasi nemažą lėšų investuoti į technikos modernizavimą, nenorėdami neatsilikti nuo kaimyno, investuoti į naujų sandėlių ar IT srities naujoves. Bet nedaugelis kuris pasirūpina dirvožemio atgaivinimu. Juk nesant geram derliui, bet kokia investicija liks nuostolinga, visos pajamos kurias jis gauna yra būtent iš sektoriaus.

plačiau
 
EM Naturaliai aktyvus

EM Naturalnie Aktywny, tai skystos organinės trąšos skirtos dirvos gerinimui su sudėtyje esančiais dirvožemio mikroorganizmais. Preparatas nuolat gerina dirvožemio struktūrą ir derlingumą, bei gerina augalų augimą. Sudėtyje yra koncentruotų veiksmingų mikroorganizmų, įskaitant Azotobakteriną, dozė.
Preparatas gali būti naudojamas augalų vegetacijos, sėklų beicavimo metu.

EM Naturalnie Aktywny padidina sėklos sudygimą ir toligumą. Pagreitina organinių likučių dirvožemyje (šiaudų) suirimą. Atkuria dirvožemio humuso sluoksnį, reguliuoja pH, didina augalų atsparuma ligoms.

Preparatas yra saugus žmonėms, gyvūnams ir augalams. Jis gali būti naudojamas visų kultūrų pasėliams.

Tinkamas naudoti Ekologiniuose ūkiuose.

Lankstinukas

 
 
EM Multi Grower

EM Multi Grower tai mikrobiologinis preparatas, sukurtas skatinti šaknų sistemos vystymąsi ir stiprinti augalų imunitetą. Preparate yra specialus Veiksmingų Mikroorganizmų EM® derinys, padedantis augalams sveikai vystytis nuo pat dygimo pradžios ir pagerinti jų būklę augimo metu.

EM Multi Grower preparatas skirtas specialioms užduotims - puikiai veikia skirtingomis sąlygomis. Labiausiai naudinga jį naudoti pradiniame augalų vystymosi etape, bei siekiant sustiprinti augalų vystymąsi ir regeneraciją po stresinių sąlygų, pavyzdžiui šalnų, maistinių medžiagų įsisavinimo blokavimo.

Tinkamas sėklos beicavimui ir augimo skatinimui.

Tinkamas naudoti Ekologiniuose ūkiuose

 

Lankstinukas

 
 
EM Zakiszasz

„EM Zakiszasz“

 

Silosavimo priemonė „EM Zakiszasz“ yra geriausias sprendimas aukščiausios kokybės siloso ir šienainio gamyboje. Tai aktyvi mikrobiologinė siloso apsauga, kuria užtikrinamas tinkamas fermentacijos procesas ir maksimaliai apribojami galimi nuostoliai dėl gedimo, pelijimo ir antrinės fermentacijos procesų.

plačiau
 
EM Bio

EM BIO

 

EM BIO® yra specialus preparatas, kurio sudėtyje yra efektyvių mikroorganizmų, neutralizuojančių ypač atsparias nuosėdas ir nuotekų valymo įrenginių išskiriamus taršalus ir organinių atliekų kompostavimą.

 

Poveikis:

  • Mažesnis mėšlo dujų kiekis organinių medžiagų apdorojimo metu.
  • Pašalina perteklinius organinius junginius nuo vandens paviršiaus.
  • Organinių azoto junginių mineralizacija.
  • Sumažina kietų nuosėdų kiekį septikuose.
  • Geresnis nuotekų valymo efektyvumas.
  • Pagreitina organinių medžiagų kompostavimą tuo pačiu sumažina nemalonaus kvapo išsiskyrimą.