į pradžią turinys susisiekite  
EM Produktai

Kaina: 13.00 EUR
Kiekis

EM-5 yra mikrobiologinis preparatas, naudojamas stiprinti augalų imunitetą , augalų fiziologinius procesus prieš  nepalankias aplinkos sąlygas. Jame yra ypatingai efektyvi EM mikroorganizmų kompozicija, palaikanti natūralius augalų apsaugos mechanizmus, o fermentuoti augalų ekstraktai dar labiau padidina jų efektyvumą ir pasiruošimą nepalankioms aplinkos sąlygoms.

 

Veikimas

EM-5 nėra biocidinis preparatas. Jo veikimas grindžiamas gerųjų mikroorganizmų veikimų stresuojant augalams  esant nepalankioms aplinkos sąlygoms. Taip pat preparatas stiprina augalų mitybą ir natūralų atsparumą. Natūralūs ekstraktai suteikia papildomus elementus aliciną ir kapsaiciną.

Produktas rekomenduojamas naudoti kaip prevencinė priemonė augalų imuniteto stiprinimui kol nepalankios aplinkos sąlygos nepadarė žalos. Naudojimas kartu su augalų apsaugos produktais neįmanomas.

 

Naudojimas:

Daržui-sodui

Purškiama 1 proc. tirpalu (1 : 100 ), pvz. 10 ml preparato ir 1 litrui vandens

Laistymas 0,5 proc. tirpalo (1:200), pvz. 5 ml preparato ir 1 litras vandens.

Pasėliams

Purškimas nuo 2 L iki 5 L EM-5 preparato kartu su 400 litrų vandens 1 ha.

Laistymas 0,5 proc. tirpalu laistyti tiesiai į augalo šaknų zoną.

Purškimas gali būti kartojamas kas 7 dienas.

 

Sudėtis:

Vanduo, cukranendrių melasa, EM efektyvūs mikroorganizmai, (pieno rūgšties, fotosintezės, mielių bakterijos, aktinomicetai), EMX GOLD antioksidantai.

 

Be genetiškai modifikuotų organizmų (GMO).

 

Įspėjimai:

Tai nėra biocidinis preparatas. Jo veikimas - stiprinti natūralius augalų apsauginius mechanizmus nepalankiomis aplinkos sąlygomis.

Baltas mielių sluoksnis ant preparato paviršiaus yra natūralus reiškinys ir nesumažina preparato kokybės. Prieš naudojimą sumaišykite pakuotės turinį.

 

Biologinių preparatų naudojimas yra rekomenduojamas integruotos augalų apsaugos metodas.

 

Pastabos:

Nenaudokite preparato kartu su herbicidais ir fungicidais. Preparatą galima maišyti su kitais EM Naturalnie Actywny ir EM Multi Grower, taip pat su lapinėmis trąšomis, amino rūgštimis ir humuso rūgštimis.

 

EM  produktai yra saugus žmonėms, gyvūnams ir aplinkai.

Biologinių preparatų naudojimas yra rekomenduojamas augalų auginimo technologijos metodas.

 

Pakuotėse po:  1 L , 5 L, 10 L, 20 L,