į pradžią turinys susisiekite  
EM Gyvulininkystei » "EM BIO" - Ekonomiškos srutos, mažiau kvapų

EM® technologija: Ekonomiškos srutos

 

    Gyvulininkystės ūkiuose susidarančios srutos yra populiariausios organinės trąšos. Vienok norint jas pilnai panaudoti, reikalingos didžiulės išlaidos nuostolių nepatiriančioms perdirbimo technologijoms.

    Viena iš didžiausių problemų yra srutų nehomogeniškumas, kuris pasireiškia maurų sluoksnio ir nuosėdų formavimusi. Tirpalas yra maurų ir nuosėdų puvimo rezultatas.

    Srutų kaupimo ir perdirbimo metu netenkama didelio azoto kiekio; tai labai brangu ir apmaudu. Gyvulininkystės ūkiai tikisi sumažinti maistinių medžiagų praradimą, tiesiogiai susijusį su kvapiųjų dujų išsiskyrimu. Be to, šios dujos turi neigiamą poveikį gyvūnų gerbūviui, tuo pačiu pablogina veisimo efektyvumą.

    Srutos ir kitos organinės trąšos labai dažnai perneša ligų sukėlėjus, pvz., salmoneles arba E. coli į dirvožemį, o tai gali sukelti mikrobiologinį dirvožemio, augalijos ir gyvūnijos užterštumą.

 

Tipinės su srutomis susijusios problemos:

 

- maurų sluoksnis, nuosėdos ir nehomogeniškumas

- azoto ir kitų elementų nuostoliai

- neigiamo poveikio kvapiųjų dujų išskyrimas

 

    Geriausias būdas sumažinti srutų tvarkymo nuostolius bei išlaidas ir padidinti srutų eksploatacijos parametrus - efektyvios fermentacijos proceso sužadinimas ir saugojimas naudojant EM® technologiją. Dėl unikalios formulės, kurios sudėtyje yra mikroorganizmų ir jų metabolitų, bei originalių EM® preparatų veikimo, ši puiki priemonė efektyviai palengvina srutų ir kitų organinių trąšų perdirbimo procedūras ir pagerina jų eksploatacijos parametrus.

 

Efektyvius mikroorganizmus (EM®) naudokite:

 

- maurų sluoksnio ir nuosėdų mažinimui, kad srutos pasidarytų homogeniškos;

- technologinių nuostolių, taip pat azoto ir kitų maistinių medžiagų nuostolių ženkliam sumažinimui srutoms patekus į dirvą;

- naudingų mikroorganizmų populiacijos stiprinimui ir dirvožemio derlingumo parametrų gerinimui.

 

    „EM BIO®“ yra specialus preparatas, kurio sudėtyje yra efektyvių mikroorganizmų, neutralizuojančių ypač atsparias nuosėdas ir nuotekų valymo įrenginių išskiriamus taršalus. Itin sudėtingomis sąlygomis šį preparatą galima naudoti pakaitomis su „EM Naturalnie Aktywny®“.

    „EM Naturalnie Aktywny®“ puikiai tinka naudoti įprastinėmis gamybos sąlygomis. Jis efektyviai sumažina maurų sluoksnį ir suardo nuosėdas ant srutų rezervuaro dugno. Azotobakterinas EM® formulėje efektyviai pakeičia azoto junginius permainingose ir nepalankiose technologinėse sąlygose.

  

Preparatai yra įterpiami, purškiami arba barstomi.

    Dozavimą nustato mūsų konsultantas ar įgaliotasis platintojas, atsižvelgdamas į laukiamą rezultatą ir konkretaus ūkio specifiškumą.

 

Iškilo klausimų. Kreipkis, padėsime bei patarsime. tel +370 (696) 63855